Uchwyty na bagażnik samochodowy

Bagażnik samochodowy to produkt, który cieszy się szczególnym uznaniem w LuxBox. Unikalna konstrukcja pozwala zwiększyć przestrzeń użytkową w aucie i komfortowo oraz bezpiecznie podróżować w każdych warunkach. Z tymi boxami Klienci mogą swobodnie zaplanować trasę i zapakować sprzęt sportowy o każdej wadze oraz wymiarach. Bez względu na rodzaj i markę samochodu, w LuxBox Klienci znajdą takie bagażniki, które można zamontować na każdym pojeździe. Oferujemy bagażniki dachowe oraz pojemne boxy, które w zależności od potrzeb i przewożonego ładunku pozwolą pomieścić różne przedmioty i nie wpłyną na osiągi jazdy. Zostały tak zaprojektowane, aby nie zakłócać spalania nawet w trakcie długich podróży. W LuxBox Klienci mogą więc nabyć solidne i wytrzymałe mocowania do takich bagażników. Oferujemy uchwyty w formie:

bagażnika na punkty montażowe,

bagażnika na reling z prześwitem,

bagażnika na reling zintegrowany,

komponentów do bagażników dachowych,

relingów na dach.

Bagażnik dachowy – bezpieczna i wygodna podróż

Bagażniki dachowe, które posiadamy w naszej ofercie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wybierają się w dalekie podróże lub chcą zabrać ze sobą dużą ilość bagażu. Dzięki tym rozwiązaniom oraz akcesoriom do bagażników samochodowych można sprawnie się spakować i przygotować do drogi. To także propozycja dla Klientów, którzy nie mają miejsca, aby przechowywać większy sprzęt i bagaże w środku auta. W LuxBox oferujemy belki do bagażników dachowych i różnym rozstawie i długości, komfortowe i proste w montażu bagażniki rowerowe oraz boxy dachowe o opływowym kształcie. Dzięki temu każdy Klient znajdzie taki bagażnik do swojego pojazdu, który sprosta wszystkim potrzebom i możliwościom finansowym.

Serdecznie zapraszamy do zakupu bagażników samochodowych w LuxBox. Nasi doświadczeni pracownicy służą kompleksowym wsparciem na każdym etapie transakcji.

Jest 130 produktów.

Pokazano 1-12 z 130 pozycji

Aktywne filtry