Nakładki śniegowe na koła

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz produkty, które naszym zdaniem są koniecznym wyposażeniem podczas każdej, szczególnie zimowej wycieczki w góry. Mogą okazać się pomocne również przy bardzo dużych opadach śniegu w innym terenie. Mamy na myśli oczywiście różnorodne nakładki śniegowe i opaski antypoślizgowe na koła dla samochodów osobowych i terenowych. Zwiększają one przyczepność opon do podłoża i dają większą kontrolę nad pojazdem w trudnym warunkach.

Opaski antypoślizgowe i nakładki śniegowe na koła cechuje przede wszystkim prostota użytkowania. Zakładanie i zdejmowanie ich jest stosunkowo proste dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które wykluczają możliwy konflikt z zawieszeniem. Najczęściej są mocowane na śrubie, a ich parametry są na tyle uniwersalne, że pasują do każdego modelu samochodu.

Nie wiesz, który model sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej? Skontaktuj się z nami — wspólnie dobierzmy najlepszy produkt, który zwiększy bezpieczeństwo Twoje i Twojego auta.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry