Akcesoria do przewozu sprzętu sportowego

W LuxBox oferujemy także wygodne akcesoria do przewozu sprzętu sportowego, w skład których wchodzą m.in. platformy rowerowe do montażu na haku. To rozwiązania, które sprawdzą się do przewozu kilku jednośladów w tym samym czasie. Ich konstrukcja została przemyślana i wykonana w taki sposób, aby zapewniać maksymalne bezpieczeństwo podczas transportu. Nasze platformy wyposażono m.in.

- w system zabezpieczeń w formie pasków zębatych,

- regulowany rozstaw kół, funkcję odchylania platformy,

- łatwy montaż niewymagający użycia dużej siły.

Jakie akcesoria do przewozu sprzętu sportowego można kupić w LuxBox?

Nasza oferta poza typowymi platformami rowerowymi montowanymi na hak, na dach oraz na tylną klapę, to także bagażniki na narty i deski snowboardowe. Proponujemy również takie akcesoria, jak:

- pokrowce,

- adaptery,

- wieszaki na ścianę,

- taśmy zaciskowe.

Doskonale wiemy, że każdy miłośnik podróży i sportu potrzebuje akcesoriów wysokiej klasy, które wykonano z dbałością o każdy szczegół. Dlatego też wybraliśmy produkty tak, aby spełniały normy bezpieczeństwa w trakcie podróżowania. W razie wystąpienia jakiejkolwiek usterki lub konieczności rozbudowania tych produktów, w naszym sklepie znajdują się akcesoria oraz części zamienne. W asortymencie LuxBox najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta z transakcji. Dlatego też wychodząc naprzeciw jego potrzebom, proponujemy produkty cenionych, światowych marek. Oferujemy akcesoria marki Thule, Aguri czy HAKR.

Serdecznie zapraszamy do zakupu akcesoriów w LuxBox, które pozwolą bezpiecznie przewieźć sprzęt sportowy na każdym dystansie!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz