Akcesoria do samochodów dostawczych

W LuxBox oferujemy bagażniki samochodowe do aut ciężarowych, które umożliwiają transport cięższych produktów. Współpracujemy z liderami w produkcji platform dachowych. Bagażniki do samochodów dostawczych tworzone są z lekkiego, anodyzowanego aluminium, które wyróżnia się wytrzymałością przy zachowaniu niskiej masy własnej. Nasza oferta to produkty, które pasują do większości modeli samochodów dostawczych. Dzięki anodowanym, wytrzymałym belkom z antypoślizgową gumową powierzchnią ładunkową, odporną na zarysowania, części łączące ze stali nierdzewnej oraz wałkom ładującym, platformy bagażowe gwarantują bezpieczeństwo i komfort transportu cięższych i większych gabarytowo elementów.

Jakie rodzaje akcesoriów do samochodów dostawczych znajdują się w ofercie LuxBox?

Akcesoria do samochodów dostawczych w LuxBox to poza platformami bagażowymi także uchwyty do drabin. Zostały zaprojektowane, aby ułatwić transport nieporęcznych drabin o różnej długości. Można je bezpiecznie zamontować na bagażniku czy platformie dachowej. Wykonane zostały z wysokiej jakości aluminium lub stali. Oba rodzaje pozwalają Klientom cieszyć się komfortowym podróżowaniem nawet z cięższym ładunkiem na dachu. Aluminiowe oraz stalowe platformy bagażowe to m.in.:

- wytrzymałość,

- odporność konstrukcji na korozję,

- zabezpieczenie platformy przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych,

- lekkość konstrukcji.


Każde z oferowanych przez nas akcesoriów jest kompletne, dzięki czemu nie ma konieczności zakupu dodatkowych mocowań. Jako ceniony dystrybutor akcesoriów do samochodów dostawczych, wzbogaciliśmy naszą ofertę także o akumulatory, które pozwolą uniknąć wielu poważnych awarii i przestojów.


Zapraszamy do zakupu akcesoriów do samochodów dostawczych w LuxBox. Oferujemy różne modele tych elementów, dlatego bez problemu można dopasować je do konkretnych modeli samochodów.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Cena 129,00 zł
Uchwyt do drabin CRUZ  - zaprojektowany do szybkiego i bezpiecznego mocowania drabin na bagażniku czy platformie dachowej.
Cena 149,00 zł
Uchwyt do drabin CRUZ  - zaprojektowany do szybkiego i bezpiecznego mocowania drabin na bagażniku czy platformie dachowej.