Bagażniki dachowe

W LuxBox oferujemy także solidne bagażniki dachowe, które sprawdzą się na dłuższe wyjazdy, a także rozwiążą wiele problemów. Jeden z nich to zbyt mała pojemność bagażnika samochodowego. W takiej sytuacji trzeba ograniczyć ilość bagażu lub umieścić niektóre przedmioty na siedzeniu pasażera. Wtedy nieocenione okazują się bagażniki dachowe. Dlatego w LuxBox oferujemy wiele tego typu rozwiązań:

 – bagażniki montowane na punkt,

- bagażniki montowane na relingi z prześwitem,

- bagażniki montowane na reling zintegrowany,

- komponenty do bagażników dachowych,

- relingi na dach.

Każdy model wykonany został z wytrzymałych i solidnych materiałów, które zapewniają ochronę dla przewożonych produktów.

Bagażniki dachowe dopasowane do modelu auta

Kupując bagażniki dachowe, należy kierować się przede wszystkim modelem samochodu. Żeby na dachu pojazdu zyskać dodatkowe miejsce bagażowe, niezbędny jest bagażnik bazowy, który będzie idealnie zgrany z autem. Duże znaczenie odgrywa nie tylko model samochodu, ale i rok produkcji oraz typ nadwozia. Dwie belki poprzeczne tworzące bagażnik bazowy mają punkt mocowania np. na krawędziach dachu, relingach lub fixpointach. Boxy do bagażnika dachowego montuje się natomiast na jeden z trzech sposobów:

- dopasowując go do rowka T belki dachowej,

- przytwierdzając za pomocą metalowych klamerek lub łapek z pokrętłem.

Serdecznie zapraszamy do zakupu bagażników dachowych w LuxBox. Gwarantujemy solidne wykonanie każdego z produktów oraz zabezpieczenie przewożonych bagażów przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-12 z 65 pozycji

Aktywne filtry