LuxBox to także wypożyczalnia boxów samochodowych, czyli połączenie komfortu podróży z oszczędnością finansów. Nasza oferta została tak przemyślana, aby zawierać różnorodny asortyment nowoczesnych produktów oraz niskie ceny. Dzięki temu z LuxBox korzysta wielu Klientów, którzy wyjeżdżają zarówno w podróż służbową, wakacje, jak i na krótki urlop. Boxy dachowe w formie zamykanych pojemników pozwalają zabezpieczyć przewożone bagaże przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi i dowieźć je w niezmienionym stanie do miejsca docelowego. Wypożyczalnia boxów LuxBox to także korzystne pod względem logistycznym rozwiązanie. Nasi Klienci nie muszą martwić się kwestiami związanymi z przechowywaniem pojemników – gdy skończą je użytkować, muszą tylko pamiętać o tym, aby je do nas zwrócić – my zajmiemy się resztą!

Nasze boxy samochodowe posiadają także szereg zabezpieczeń, które uchronią zawartość przed ewentualną kradzieżą. System zintegrowanej blokady z oddzielną funkcją zamykania oraz otwierania pozwala automatycznie zablokować pokrywę i wskazuje, kiedy pojemnik jest bezpiecznie zamknięty. Dodatkowo użytkownik posiada kluczyk, którym może otworzyć box w dowolnej chwili.

Jakie boxy oferujemy w wypożyczalni LuxBox?

W ofercie wypożyczalni LuxBox posiadamy nie tylko popularne boxy montowane na dachu, ale także rowerowe bagażniki na hak. Te pierwsze z całą pewnością są najchętniej wybierane przez Klientów ze względu na praktyczność i wygodę użytkowania. Mają formę zamykanych pojemników, które pomieszczą wszystkie przedmioty, jakie nie mogły zostać zapakowane do walizki. Proponowane przez nas boxy mają pojemność od 310 do 650 litrów, co pozwala spokojnie przetransportować kilka par nart lub desek snowboardowych.

W przypadku platform rowerowych montowanych na haku czy dachu nasza oferta została dopasowana do potrzeb Klientów, którzy chcą spędzić aktywny urlop, ale przewiezienie równocześnie kilku jednośladów jest dla nich kłopotliwe. Wynajem bagażników w LuxBox to gwarancja komfortu, wygody i bezpieczeństwa w trakcie podróżowania. Każdy z proponowanych bagażników wyróżnia się doskonałą jakością wykonania i świetnym stanem technicznym, dlatego możemy zapewnić, że nie zawiodą Klientów w trakcie nawet najdalszych podróży.

Zapraszamy do wynajmu boxów w LuxBox. Zapewniamy różnorodny asortyment w konkurencyjnych cenach, który sprosta wymaganiom każdego Klienta.