Komponenty do bagażników dachowych

Często podróżujesz i w związku z tym planujesz przewozić dodatkowe ładunki na dachu samochodu? W takim razie musisz zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie. W tym celu warto zainwestować w odpowiednio dobrane belki bazowe oraz mocowania do boxów i bagażników dachowych. Najwyższej jakości akcesoria znanej i renomowanej marki Thule znajdziesz w naszym sklepie internetowym LUXBOX. Już dziś zapoznaj się z jego ofertą i sprawdź, które modele najlepiej spełnią Twoje oczekiwania.

Funkcjonalne belki dachowe na wyciągnięcie ręki

Dostępne u nas belki bazowe Thule świetnie sprawdzają się jako górne elementy nośne boxów i bagażników dachowych. To wyjątkowo mocne, odporne na uszkodzenia mechaniczne produkty, które odznaczają się łatwością instalacji i demontażu. W LUXBOX sprzedajemy artykuły różniące się między sobą kolorem oraz długością. Bez problemu dobierzesz zatem model idealnie dopasowany do swych potrzeb.

Przy wytwarzaniu omawianych wyrobów zastosowano najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu belki do bagażników dachowych z naszej oferty w trakcie jazdy wydają minimalny hałas. Wyróżnia je także niski opór aerodynamiczny.

Mocowania do bagażników dachowych w przystępnej cenie

Asortyment sklepu na bieżąco uzupełniamy także o różnorodne mocowania do boxów marki Thule. Warto zwrócić szczególną uwagę na sprzedawane przez nas stopy do bagażników dachowych. Akcesoria te umożliwią Ci samodzielne przytwierdzenie relingów do pojazdu bez konieczności wykorzystywania fabrycznych punktów montażowych. Produkty można nabyć w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zachęcamy do ich zakupu!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry