realizacja zamowien luxbox

Proces realizacji zamówień

Zamówiony przez Państwa towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone do pełnej wartości, a ich zawartość starannie zabezpieczona.

Dokładamy wszelkich starań by czas od złożenia zamówienia do dostawy był jak najkrótszy.

Jeśli dostarczona przesyłka nosi ślady uszkodzenia prosimy o sprawdzenie jej w obecności kuriera i w przypadku uszkodzenia wypełnienia formularza szkody, który musi mieć kurier.
Wysyłka zamówionego towaru następuje w ciągu 2 – 5 dni roboczych w zależności czy towar znajduje się na magazynie sklepowym LUXBOX.
W przypadku, gdy realizacja zamówienia nie będzie możliwa w podanym terminie, Klient otrzyma stosowną informację oraz zostanie poproszony o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania.
Zamówienia towarów o różnym czasie realizacji wysyłane są po skompletowaniu całości tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji zamówień z opcją „za pobraniem” liczy się od pierwszego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.
Czas realizacji zamówień z opcją Przelewy24 liczy się od pierwszego dnia roboczego po zmianie statusu płatności na "zakończona". Autoryzacja płatności w tym systemie trwa zazwyczaj od kilku minut do godziny.
Czas realizacji zamówień z opcją przelew bankowy liczy się od pierwszego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.


Czas dostawy dla wysyłek realizowanych za pośrednictwem firmy kurierskiej to zazwyczaj 2-5 dni roboczych.
Podane terminy uwzględniają tylko dni robocze.
Koszty wysyłki związane ze zwrotem lub wymiana towaru ponosi kupujący.


Ceny i rodzaje wysyłek:

  • wysyłka kurierska DPD - 12.99 zł
  • wysyłka kurierska DPD pobranie - 16.99 zł
  • wysyłka do paczkomatu Inpost (max 41x38x64cm) - 11.99zł
  • odbiór osobisty - 0 zł