Boxy dachowe marki LuxBox, czyli funkcjonalne bagażniki dachowe

Często bagażnik, który posiadamy w samochodzie, okazuje się zbyt mały w szczególności, kiedy w grę wchodzą wyjazdy na narty, snowboard czy urlopy wakacyjne. Wówczas, żeby wygodnie dojechać na miejsce, niejednokrotnie przydaje się więcej przestrzeni ładownej. Zapewniają to między innymi komfortowe i pojemne boxy dachowe marki LuxBox.

Dlaczego warto wybrać boxy dachowe marki LuxBox?

Proponowane boxy dachowe to przede wszystkim wygodny montaż i pewność, że w trakcie jazdy wszystkie załadowane w nie rzeczy nie wypadną i bezpiecznie dotrą na miejsce. Boxy wyposażone są w system, który uniemożliwia ich zamknięcie, jeśli klapa jest wciąż otwarta. Dzięki maksymalnie dużym, ale jednocześnie ergonomicznym wymiarom są wyjątkowo pojemne i wyglądają świetnie na dachu każdego samochodu. Są certyfikowane i posiadają gwarancję. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem boxów dachowych, które uprzyjemnią każdy wyjazd!

 

Zwiększ miejsce do przechowywania w swoim aucie z boxem dachowym

Niewątpliwie jest to wygodne, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, bowiem boxy dachowe pozwalają przewieźć bagaż o łącznej masie 100 kilogramów i nie powiększają gabarytów samochodu z tyłu. Przed zakupem takiego bagażnika, należy wybrać odpowiedni rodzaj, dostosowany do marki i modelu pojazdu. Najczęściej kubatura boxa jest określana przez ilość litrów, które mieszczą się w całej skrzyni po zamknięciu. Większość producentów rekomenduje, by wybrać model, który będzie o 15 cm krótszy niż długość dachu. Ponadto podczas pakowania, należy pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu rzeczy, co wiąże się z oporami powietrza, aby podczas jazdy, bagażnik box dachowy nie przesuwał się zbyt gwałtownie. W naszym asortymencie dostępne są kufry w różnych modelach, kolorach, rozmiarach, a nawet wykończeniach, typu mat lub połysk.

 

Kufer na dach – poznaj kolejne zalety

Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest nie tylko większa przestrzeń do przewożenia rzeczy, ale też specjalne zabezpieczenia, które chronią bagaż przed złodziejami. Wybierając kufer na dach samochodu, warto zwrócić na to uwagę. W większości modeli znajduje się zamek z blokadą. Poza tym kupując taki kufer, nie musisz się martwić o zbyt skomplikowany montaż. PowerClick to system, w którym wskaźnik siły mocowania klika, gdy bagażnik jest odpowiednio przymocowany. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry