Bagażnik na rower

Bagażnik na rower to propozycja dla miłośników podróży. Osoby, które chcą zabrać ze sobą jednoślad, powinny postawić na funkcjonalny bagażnik rowerowy umożliwiający łatwy oraz bezpieczny transport sprzętu. Nasz sklep internetowy to bogata oferta różnych modeli bagażników na dach, które pozwolą przewieźć określoną ilość rowerów. Każdy z bagażników wyróżnia się łatwym oraz szybkim zabezpieczeniem, precyzją w wypozycjonowaniu czy praktycznymi uchwytami pasującymi do wszystkich rozmiarów kół rowerowych.

Rodzaje bagażników i akcesoriów rowerowych w LuxBox

Każdy bagażnik rowerowy można łatwo dostosować do konkretnego pojazdu. W LuxBox oferujemy:

 –bagażniki rowerowe na dach,

bagażniki na hak

bagażniki na tylną klapę.

Bagażniki różnią się od siebie również pod względem materiału wykonania. Najpopularniejsze to te, które powstały z aluminium oraz bagażniki stalowe. Równie dużym uznaniem cieszą się bagażniki z rurek tytanowych, ponieważ zmniejszają wagę konstrukcji, dzięki czemu w trakcie jazdy Klient nie musi martwić się tym, że zwiększy się opór powietrza, a w konsekwencji spalanie paliwa. Bagażniki aluminiowe zwykle można obciążyć do 25 kg, a stalowe do 40 kg. Finalna nośność zawsze jest jednak podana przez producenta. To bardzo ważne kwestie, których nie można bagatelizować, ponieważ wpływają na bezpieczeństwo podróży. W naszym sklepie posiadamy jednak nowoczesne rozwiązania najbardziej cenionych marek, takich jak Thule, HAKR czy Aguri.

Zapraszamy do zakupu bagażników rowerowych w LuxBox. Proponujemy wsparcie pracowników w dokonaniu właściwej decyzji. Doskonale wiemy, że jest to zakup na dłuższy czas, dlatego każdy z oferowanych modeli jest solidny i trwały – na pewno nie zawiedzie Klienta!

Jest 52 produktów.

Pokazano 1-12 z 52 pozycji

Aktywne filtry