Łańcuchy na koła

Wyjazd w góry, choć z pewnością zapewni wiele pięknych widoków, może niestety przysporzyć również wiele problemów. Dlatego zawsze należy być przygotowanym — niezależnie od tego, jak dobre warunki pogodowe przewiduje prognoza. Jednym z obowiązkowych elementów wyposażania powinny być zawsze łańcuchy śniegowe na koła. Zapewnią one bezpieczeństwo zarówno Tobie, jak i osobom podróżującym z Tobą.

Oferujemy kilka rodzajów tego typu produktów, a mianowicie specjalne nakładki, do aut dostawczych, samochodów osobowych, SUV lub BUS. Wszystkie śniegowe łańcuchy na koła zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby były intuicyjne w zakładaniu i zdejmowaniu. Wiele z nich posiada automatyczny system napinający, dzięki czemu korzystanie z nich jest wyjątkowe proste.

Przed zakupem upewnij się, że wybrany model będzie pasował do rozmiaru posiadanych przez Ciebie opon. Te informacje znajdziesz w opisie każdego produktu. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że kupujesz właściwą opcję, skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy.

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-12 z 56 pozycji

Aktywne filtry