Box dachowy Thule Motion 3 XL Lov (niski) - czarny połysk
Służymy pomocą przy doborze produktu do danego samochodu. Podaj markę, model i rok produkcji samochodu. - telefonicznie pod nr 508 280 884 - mailowo luxbox@luxbox.pl
Stylowy i przestronny kufer dachowy zoptymalizowany pod względem łatwości obsługi.
Box dachowy Thule Motion 3 XL Low Black to produkt z cenionej przez kierowców serii bagażników Motion. Wersja 3 XL Low Black ma pojemność ładunkową 400 litrów i wykończona jest w kolorze czarnym. Maksymalne obciążenie bagażu, jaki można zapakować wewnątrz bagażnika wynosi 75 kilogramów, co w połączeniu z dużą ilością przestrzeni ładunkowej, pozwala na przewóz znacznej ilości dodatkowych przedmiotów.
Thule Motion 3, czyli generacja zastępująca produkty z serii Motion XT charakteryzuje się ulepszoną konstrukcją boxa, która została zoptymalizowana pod kątem aerodynamiki i designu. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi i obniżeniu profilu bryły, bagażnik jeszcze lepiej dopasowuje się wyglądem do wielu różnych samochodów. Poprawiona budowa boksa cechuje się mniejszym oporem powietrza co ma pozytywny wpływ na komfort i ekonomię podróży.
W trzeciej generacji Motion, Thule przygotowało 7 różnych propozycji o pojemnościach w przedziale 300 - 600 litrów. Dzięki tak szerokiej palecie rozmiarów, większość kierowców znajdzie dodatkową przestrzeń, która odpowie precyzyjnie na ich potrzeby. Niektóre z modeli dostępne są również w dwóch odmianach kolorystycznych - czarnej i szarej, dzięki czemu jeszcze lepiej można dopasować wybór do wyglądu swojego samochodu.
Na tej karcie oferujemy produkt, który jest nowością w ofercie serii Thule Motion. Wersja XL Low Black charakteryzuje się znacznie obniżonym profilem konstrukcji, który ma jeszcze mniejszy wpływ na aerodynamikę pojazdu niż klasyczna wersja. W zamian za zmniejszenie jego wysokości, otrzymujemy boksa, który ma minimalne znaczenie dla zużycia paliwa i na poziom generowanego hałasu. Aby zachować optymalną ilość przestrzeni ładunkowej, konstrukcja została również wydłużona, co pozwala na przewóz długich przedmiotów, takich jak narty. Porównując modele o takiej samej pojemności, czyli Thule Motion 3 M oraz Motion 3 XL Low, różnica w długości wynosi niemal 50 cm, co oznacza, że w niższej wersji możesz transportować sprzęt narciarski o długości nawet 2 metry. Jest to wyjątkowo atrakcyjna propozycja dla aktywnych podróżników, którzy chcieliby wykorzystać w pełni warunki zimowe i zabrać ze sobą cały potrzebny sprzęt razem z dodatkowym bagażem.
Dane techniczne
- Wymiary zewnętrzne (dł x szer x wys): 216 x 89 x 35 cm
- Wymiary wewnętrzne (dł x szer x wys): 202 x 74 x 30 cm
- Masa: 23 kg
- Pojemność: 400 l
- Ładowność: 75 kg
- Maksymalna ilość par nart: 4 - 6
- Maksymalna ilość desek snowboardowych: 3 - 5
- Maksymalna długość nart (cm): 200 cm
- Uchwyt narciarski: dostępny adapter 694-8
- System montażu: Power-Click
- Dopuszczalny rozstaw belek w cm (maksimum/minimum): 93/55
- Sposób otwierania: Obustronne
- Centralny zamek: Tak, z systemem SlideLock
- Pasuje do belek aero: Tak
- Pasuje do belek prostokątnych: Tak
- Pasuje do belek WingBar: tak (możliwość montażu w rowku T za pomocą opcjonalnego adaptera 697-6)
- Pasuje do belek SlideBar: wymagany adapter 697-6
- Certyfikat TÜV/GS: Tak
- Spełnia normy City Crash: Tak
Gwarancja
- Thule BringIt! Guarantee
- Produkty Thule są testowane pod względem jakości oraz objęte gwarancją na wady materiałowe i wykonania.